Letošní nabídka koní na prodej

20.04.2024

V tomto roce jsme se rozhodli nabídnout vám tři z námi odchovaných karačájevců. Odstávče Apolla, chovnou klisnu Almatu a výjimečného valacha Aspirina. Každý z nich má pečlivě doložený rodokmen a některé z jejich rodičů lze stále vidět pasoucí se na našich pastvinách.


Aspirin 5

Šestnáctiletý valach po slavném hřebci Azimutovi z matky Aspina. Nádherný kůň s vlídným charakterem, ježděný, zvyklý na veškerou manipulaci, nekovaný, dobře krmitelný. Vzhledem k mnoha potomkům po jeho otci jsme se loni rozhodli ukončit jeho chovné poselství a nabídnout ho jako valacha k prodeji.

Cena 150 000,- Kč + DPH, více info najdete ZDE


Almata 12

Patnáctiletá klisna Almata po druhém z původních ruských hřebců Gdaňsk a klisně Anapě. Statná seběvědomá klisna, která má ráda společnost lidí. Loni porodila zdravého hřebečka Alexeie, jehož otcem je výše zmíněný Aspirin.

Cena 150 000,- Kč + DPH, více info najdete ZDE


Apollo 4

Mladé, zdravé, vitální hříbě se zájmem o lidi i koně. Narozen jemné a přátelské klisně Duně, také po otci Aspirinovi (viz výše). Již odstaven od matky vyrůstající v "klučičí" skupině. Postupně zvykán na ohlávku, vodění a základní ošetřování. K prodeji po kastraci přibližně v létě letošního roku.

Cena 180 000,- Kč + DPH, více info najdete ZDE

Pokud vás některý z našich koní zaujal, ozvěte se Barboře Sýkorové na telefonu +420 723 545 629, nebo emailu: karacajevskykun@gmail.com